Pradžia Apie mus

Apie mus

Mes esame pramogų organizatoriai Druskininkuose, jauna, energinga ir kūrybinga komanda. Turime sukaupę daug patirties neįprastų pramogų ir turų organizavimo sferoje. Pramogas esame organizavę ir Lietuvos teritorijoje, ir už jos ribų. Žinių, patirties ir įgūdžių bagažas, įgytas dirbant pramogų ir turizmo versle, tapo toks didelis ir sunkus, jog nusprendėme, pasinaudodami tuo, ką puikiai mokame ir žinome, suteikti džiaugsmo būtent Jums.

Ką mes darome? Organizuojame išskirtines ir nuotaikingas pramogas Lietuvos perlu vadinamame kurorte. Tik išbandydami mūsų pramogas galėsite smagiai praleisti laiką važinėdami dviračiais atliekant smagias užduotis, mokydamiesi pasigaminti savo sūrį ar cepelinus. Vos panorėję, sužinosite daug alaus gėrimo būdų ar romantiškai pavakarieniausite plaukiodami pačioje kurorto širdyje - Druskonio ežere.

Visos mūsų siūlomos pramogos yra kitokios, pateikiamos įdomiau nei įprasta, o ypatingai dažnai dar ir linksmiau. Stengiamės būti ir esame lyderiai įdomesnių pramogų organizavimo srityje Druskininkuose!

Mūsų tikslas - suteikti jums naujų emocijų, naujos patirties ir nepamirštamų įspūdžių. Mes siekiame jūsų laisvalaikiui pridėti daugiau "prieskonių", daugiau "aštrumo", daugiau "druskos" - kad gyvenimas būtų SALTY!

Salty Tour - tai galimybė praleisti laiką įdomiau, linksmiau ir smagiau nei esate įpratę!
Tai įdomiausios nestandartinės pramogos Druskininkuose

Pramogos Druskininkuose vasarą, pramogos Druskininkuose žiemą, rudenį ir pavasarį - visa tai rasite pas mus.